Logo Bonus Buton Açıklama

250TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 250 TL
Betgram'ın Yeni Giriş Adresine Gitmek için Tıklayın

bahis

Hiperbet Attığım E-Postaya Yanıt Vermiyor

Hiperbet sitesi, Türkiye piyasasında forvetbet adresi üzerinden hizmet vermektedir. Hiperbet giriş işlemini yapmaya çalıştığınızda, sizi bu siteye yönlendiren bir anlayış ile tanışacaksınız. Hiperbet markası halen Türkiye piyasasında forvetbet adresi üzerinden hizmet sunmaya devam etmektedir. Aralarında imzalanan bir ortaklık anlaşması gereği, sitenin hizmetlerini artık bu adres üzerinden sunacağı görülmektedir. Bu sitenin müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak istiyor iseniz, kullanabileceğiniz seçenekler, canlı yardım ve mail adresleri olarak belirlenmiştir. Herhangi bir konuyu gündeme getirme durumunda da aynı yöntemlerin kullanılması mümkündür. Eğer hiperbet sitesine bir elektronik posta göndermiş ve cevap alamıyor iseniz, hiperbet attığım e-postaya yanıt vermiyor ifadesini gündeme getiriyor iseniz, önce doğru adresi kullandığınızdan emin olmalısınız.

Hiperbet Mail Adresi Nedir?

Yukarıda bahsedildiği gibi, hiperbet giriş işlemini yaptığınızda, forvetbet sitesi ile çalışmış olursunuz. Ticari anlaşmalar kapsamında hiperbet markası, Türkiye’de bu adres üzerinden hizmet vermeye ya da uluslararası piyasada bu adres üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Mail adresleri konusunda karşınıza, [email protected] adresinin çıkartıldığı görülmektedir. Farklı bir adrese elektronik posta göndermiş iseniz ve sizlere cevap vermediğini görüyor iseniz, bu adresi kullanmaya dikkat etmeniz tavsiye edilecektir.

Hiperbet Elektronik Posta Çalışma Saatleri

Gönderilen elektronik postalar konusunda, sitenin belirli bir saat diliminde hareket ettiği görülmektedir. Bir kere, 24 saat boyunca sitenin müşteri hizmetlerine yukarıda verilen adres aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz. Bununla ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur. Sizlere geri dönüş süresi konusunda 11.00 ile 02.00 saatleri dikkate alınacaktır. Herhangi bir saatte gönderdiğiniz elektronik postaya geri dönüş süresi, bu zaman dilimleri arasında olmaktadır.

Hiperbet Gönderdiğim Elektronik Postaya Geri Dönüş Yapmadı

Eğer hiperbet attığım e-postaya yanıt vermiyor sorusunun cevabını arıyor iseniz, bir teknik aksaklık yaşanmış ise, yukarıda belirtilen saat dilimlerinin dışına çıkılmış ise, hemen hiperbet giriş işlemini yapabilir ve canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Elektronik posta gönderdiğinizde kullanıcı adınızı, konuyu yazabilir, müşteri hizmetleriyle Türkçe görüşebilir ve tarafınıza geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Alternatif iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür ve bu kanalların içerisinde bahsedildiği gibi, canlı destek hattı olarak hazırlanmış bölümde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir